SZKOŁA PŁYWANIA SZKOŁA PŁYWANIA AquaStars

Dzień Kobiet
Zawody pływackie
Nauka pływania
Obozy
Wodna zabawa
Aqua fitness
Maraton

 Zapraszamy

Dzieci, Młodzież i Dorosłych

do Szkoły Pływania „Aquastars”

Kamili i Mariusza Golon

 

Oferujemy:

 • Naukę pływania w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • Indywidualną naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • Doskonalenie umiejętności pływackich
 • Pływanie korekcyjne
 • Przygotowanie i egzamin na kartę pływacką
 • Przygotowanie do egzaminów z pływania na wyższe uczelnie oraz ITR
 • Aqua fitness

 

NAUKA PŁYWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

Zajęcia stworzone z myślą o osobach, dla których nauka pływania to pierwszy kontakt ze środowiskiem wodnym. Proponujemy zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym i dla tej grupy wiekowej przygotowaliśmy program nauki obejmujący zabawy i ćwiczenia, które stopniowo oswajają młodych pływaków ze środowiskiem wodnym. Na tym etapie szczególnie ważnym czynnikiem jest pokonanie bariery psychicznej. 

Oferta nauki pływania obejmuje także lekcje indywidualne z instruktorem dla dzieci i dorosłych.

 

NAUKA PŁYWANIA DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Kolejnym poziomem jest opanowanie podstawowych umiejętności pływackich, które stanowią podstawę do nauki sposobów pływania: kraul na grzbiecie i na piersiach. Różnorodność przyborów stosowanych na zajęciach oraz przeplatanie ćwiczeń pływackich zabawami nie pozwalają na nudę i monotonię. Opanowywanie nowych umiejętności sprawia dużą radość i daje motywację do dalszej edukacji. Program nauki staramy się dostosować do potrzeb dzieci mając na uwadze zróżnicowane zdolności motoryczne.

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci to nasza specjalność. Prowadzimy zajęcia z dziećmi od 5 lat, gdzie zaczyna się właściwy proces nauki pływania, do momentu gdy dziecko zaczyna pływać wszystkimi stylami i przechodzi do etapu pływania sportowego.

 

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy wszystkich dooorosłych do wspólnej nauki pływania. Na każdym poziomie zaawansowania dla kobiet i mężczyzn. Na nauczanie pływania nigdy nie jest za późno!!!

 

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Chcąc doskonalić swój warsztat lub pragnąc 100 procentowego skupienia uwagi trenera/instruktora na Twojej osobie dajemy Ci możliwość umówienia się na zajęcia z jednym prowadzącym. Zapraszamy do współpracy.

 

PŁYWANIE SPORTOWE

Czas na zajęciach poświęcamy doskonaląc pływanie stylowe.

Do tej grupy kwalifikują się dzieci, które reprezentują poprawną technikę pływania trzema stylami (grzbietowym, dowolnym "kraul", klasycznym „żabą") oraz niepełną technikę stylu motylkowego (nauka i doskonalenie). Na tym etapie zaawansowania wprowadzamy pływanie długodystansowe, sprinty, styl zmienny, sztafety, podstawowe elementy ratownictwa. Kształtowana jest siła, szybkość i wytrzymałość oraz poprawna technika pływania wszystkimi stylami.

 

PŁYWANIE KOREKCYJNE

Pływanie doskonale pomaga przy korekcji wad postawy. Ćwiczenia w wodzie w szczególności przyczyniają się do usuwania nadmiernych krzywizn kręgosłupa, lepszego wysklepienia klatki piersiowej, zwiększania jej ruchomości oraz powiększenia pojemności płuc. Wielu obecnych mistrzów tego sportu po raz pierwszy została przyprowadzona na basen przez rodziców w takim właśnie celu.

 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW ITR, EGZAMINU WSTĘPNEGO NA AWFiS I INNE UCZELNIE

Na potrzeby rekrutacji niektórych uczelni oraz służb publicznych proponujemy zajęcia przygotowujące uczestników do egzaminów wstępnych. Zajęcia przygotowujemy wyłącznie pod kątem zdawanych egzaminów aby zapewnić uczestnikom uzyskanie zadowalającego wyniku.

 

EGZAMINY NA KARTĘ PŁYWACKĄ I "JUŻ PŁYWAM"

 Egzamin na kartę "Już pływam"

 Na egzamin składa się:

 •  Wykonanie skoku do wody
 • Samodzielne przepłynięcie 25m w wodzie stojącej dowolnym sposobem.

 

Aby zdobyć kartę pływacką należy spełnić poniższe kryteria:

 •  Przepłynięcie w wodzie stojącej dystansu 200m w dowolny sposób i dowolnym czasie, w tym przynajmniej 50m stylem grzbietowym, albo    przepłynięcie z prądem wody 400m w dowolnym czasie i w dowolny sposób, w tym przynajmniej 100m stylem grzbietowym.
 • Wykonanie skoku do wody z wysokości co najmniej 0,7m.

 • Przepłynięcie pod lustrem wody przynajmniej 5m w wodzie stojącej lub 15m z prądem wody – start z wody.

 

Karta pływacka osoby niepełnoletniej ważna jest po poświadczeniu przez jednego z rodziców lub opiekuna. Poświadczenie następuje przez złożenie podpisu na karcie pływackiej.

 

 

 

Running Sneakers StorePatike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers , Iicf
JSN Ares template designed by JoomlaShine.com